Інкубаційна\акселераційна підтримка

Ventures Thrive

Приєднуйтесь до Ventures Thrive – нового венчурного білдера для засновників стартапів у сфері високих технологій з країн Центральної та Східної Європи (BigData, AI, Blockchain, IoT, Bio-Tech)
Ventures Thrive – один з перших загальноєвропейських венчурних білдерів у сфері високих технологій, який допомагає стартапам швидко масштабувати свої розробки. Ми виконуємо свою місію, надаючи фінансування без участі власного капіталу та кураторську програму зростання, яка з’єднує стартапи з інвесторами та корпораціями для тестування їхніх рішень у реальних умовах.

Грант у розмірі 1 500 000 євро, що фінансується Європейською інноваційною радою (ЄІР), буде розподілений протягом двох років і спрямовуватиметься на інвестиції у 32 стартапи у сфері високих технологій, спрямовані на вирішення найгостріших світових проблем.

Переглянути деталі


BOOSTER ІННОВАЦІЙНИХ ПРОЕКТІВ 2021

Запрошуємо долучитися до інкубаційної програми BOOSTER ІННОВАЦІЙНИХ ПРОЕКТІВ 2021 з 2 листопада по 10 грудня 2021 року.

Програма має на меті сприяти розробникам, фаундерам та стартапам-початківцям у підготовці пітч-презентації, допоможе розібратися із особливостями реалізації стартап-проектів та просування своїх розробок.

Переглянути деталі


BOOSTER ІННОВАЦІЙНИХ ПРОЕКТІВ 2023

Запрошуємо долучитися до інкубаційної програми BOOSTER ІННОВАЦІЙНИХ ПРОЕКТІВ 2021 з 5 травня 2023 року.

Програма має на меті сприяти науковцям-розробникам та їхнім командам, фаундерам та стартап-початківцям у підготовці пітч-презентації та допоможе розібратися з особливостями реалізації стартап-проєктів та просування своїх розробок.

Переглянути деталі


Concordia Design Accelerator

Розпочався набір на 2-й раунд програми Concordia Design Accelerator, в рамках якої КАУ є міжнародним партнером.

Переглянути деталі


KPT ScaleUp accelerator

Ми раді повідомити вам, що акселератор KPT ScaleUp щойно запустив нову програму акселерації. Шукають молоді технологічні компанії, які хотіли б розпочати свій бізнес у Польщі.

Пропонуються кошти, а також гарантована співпраця з великою польською компанією чи інвестором.

Приймаються рішення в промисловості 4.0, які допоможуть у цифровій трансформації.

Деталі за посиланням